Archív zpráv - rok 2014

Farmaceutická fakulta UK podporuje rozvoj vědy a výzkumu z prostředků EU

Vydáno: 25.11.2014

Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy je zapojena do projektů financovaných z prostředků Evropské Unie za účelem podpory vědy, výzkumu a mobility vědecko-výzkumných týmů. Jedním z velmi úspěšných projektů byl i tříletý celouniverzitní projekt Postdoci na UK, reg. č. CZ.1.07/2.3.00/30.002.

Studenti farmacie z celé Evropy se sjeli do Hradce, aby si rozšířili nejen profesní obzory

Vydáno: 18.11.2014

Od 28. října do 2. listopadu 2014 se v Hradci Králové konal již jedenáctý ročník EPSA Autumn Assembly, projektu, patří mezi nejdůležitější události v kalendáři Evropského spolku studentů farmacie (EPSA).

Farmaceutická fakulta UK na Týdnu vědy a techniky v Hradci Králové

Vydáno: 03.11.2014

V rámci celorepublikového vědeckého festivalu vás zveme v úterý 11. 11. 2014 do Výukového centra Lékařské fakulty na veřejné přednášky vědců z Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové.

Profesor Manuel Miró jmenován hostujícím profesorem na Farmaceutické fakultě UK

Vydáno: 24.10.2014

Dne 23. 10. 2014 převzal na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové jmenovací dekret čestného titulu hostujícího profesora.

Uplatnění absolventů Ph.D. studia FaF UK v bioanalytickém výzkumu

Vydáno: 20.10.2014

V rámci doprovodných akcí oslav 45. výročí založení Farmaceutické fakulty v Hradci Králové proběhl v sobotu 18. 10. 2014 seminář pod názvem „Uplatnění absolventů Ph.D. studia FaF UK v bioanalytickém výzkumu“.

Důležitá role farmaceuta v podání Mgr. Tomáše Cikrta

Vydáno: 16.10.2014

O vztahu politiky a léků přednášel ve středu 15. října na půdě Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové magistr Tomáš Cikrt, který spojuje ve své práci zkušenosti z farmacie, dlouhodobou znalost resortu a práci nezávislého konzultanta a publicisty.

EPSA Autumn Assembly - Podzimním sjezd Evropské asociace studentů farmacie

Vydáno: 15.10.2014

V týdnu od 28. října do 2. listopadu se Hradec Králové zaplní zahraničními návštěvníky. Více než tři sta studentů ze 34 evropských zemí se zde setká na Podzimním sjezdu Evropské asociace studentů farmacie organizovaném Spolkem českých studentů farmacie a Unií studentů farmacie.

Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové se představila na Nábřeží Vysokých škol

Vydáno: 19.09.2014

Dne 18. 9. 2014 se na Tylově nábřeží v Hradci Králové konala prezentace univerzit působících na území města Hradec Králové.

Reprezentanti FaF UK v HK na světovém kongresu Mezinárodní farmaceutické federace

Vydáno: 10.09.2014

Ve dnech od 31. srpna do 4. září letošního roku v Bangkoku v Thajsku proběhl již 74. ročník světového kongresu FIP (International Pharmaceutical Federation). FIP, založeno v roce 1912, je federace národních sdružení lékárníků a farmaceutů působících ve vědě.

Zahájení činnosti Univerzitního vzdělávacího centra klinické farmacie pro specializační a kontinuální vzdělávání

Vydáno: 03.09.2014

Prvními akcemi na podzim 2014 zahájí svou činnost „Univerzitní vzdělávací centrum klinické farmacie pro specializační a kontinuální vzdělávání“. Jedná se o platformu, jejímž cílem je organizace kvalitních akcí v oboru klinická farmacie pro specializační a kontinuální vzdělávání.

Zobrazeny výsledky 1-10 (z 31)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4  >  >|
Aktuálně z Farmaceutické fakulty UK