Aktuální zprávy

Univerzita Karlova je opět mezi top 100 nejlepšími evropskými univerzitami

Vydáno: 15.07.2024

Univerzita Karlova je dle čerstvě vydaného prestižního žebříčku evropských vysokých škol QS World University Rankings: Europe 2025 opět mezi stovkou nejlepších takto hodnocených univerzit.

Pozvánka na XXVI. sympozium klinické farmacie René Macha

Vydáno: 12.07.2024

Ve dnech 22. až 23. listopadu 2024 se v Hotelu Galant Mikulov uskuteční XXVI. ročník Sympozia klinické farmacie René Macha. Hlavním tématem letošního ročník je terapie revmatických a neurologických onemocnění.

Úspěch RNDr. Martina Nováka, Ph.D. ve vědecké soutěži Cena Sanofi za farmacii 2024

Vydáno: 11.07.2024

RNDr. Martin Novák, Ph.D. zaznamenal významný úspěch v prestižní soutěži Cena Sanofi za farmacii 2024. Soutěž je vyhlašována společností Sanofi a Velvyslanectvím Francie v Praze.

Farmaceutická fakulta UK má výzkumný projekt za půl miliardy korun

Vydáno: 09.07.2024

„Těším se na to a opravdu se nebojím. Z předchozích rovněž mnohamilionových projektů na fakultě vím, že máme skvělé lidi, kteří mají rádi vědu a umí ji dělat na špičkové úrovni,“ říká k téměř půlmiliardovému projektu NetPharm jeho garant, profesor Petr Pávek.

UK bude letos obhajovat certifikát HR Award

Vydáno: 08.07.2024

Je to již pět let, co Univerzita Karlova získala od Evropské komise prestižní ocenění „HR Excellence in Research“ (tzv. HR Award).

Proběhlo setkání studentů s klinickými farmaceuty na téma: Jaké je to být klinickým farmaceutem

Vydáno: 01.07.2024

Ve čtvrtek 20. 6. 2024 po Závěrečné konferenci projektu Transformace pro VŠ na UK, cyklu „Vzdělávání v základních specifikách racionální geriatrické farmakoterapie“ proběhlo odpolední setkání studentů s klinickým farmaceuty.

Zpráva ze závěrečné konference: Vzdělávání v základních specifikách racionální geriatrické farmakoterapie

Vydáno: 28.06.2024

20. června proběhla ve velké aule kampusu Farmaceutické fakulty UK Závěrečná konference projektu Transformace pro VŠ na UK, pod názvem „Možnosti interdisciplinární spolupráce klinických farmaceutů, farmaceutů, geriatrů a praktických lékařů v péči o geriatrické nemocné“.

VědaFest na Kulaťáku vzdělával i pod širým nebem i letos

Vydáno: 20.06.2024

Dvanáctý ročník největší popularizačně-naučné vědecké akce pod širým nebem otevřel své brány 19. června. Od ranních hodin do pozdního odpoledne mohli tisíce návštěvníků objevovat, zkoumat, dozvídat se a rozšiřovat své znalosti v mnoha vědeckých oborech, a to především z oblasti přírodních a technických věd.

Na Zahradě léčivých rostlin proběhlo tradiční Setkání seniorů

Vydáno: 19.06.2024

13. června 2024 se v prostorách Zahrady léčivých rostlin uskutečnilo Setkání seniorů, které zorganizovala Farmaceutická fakulta UK. Tato akce, zaměřená na setkání bývalých zaměstnanců fakulty, přilákala více než 30 seniorů, kteří si nenechali ujít příležitost se znovu setkat, pohovořit a dozvědět se novinky o fakultě.

Slavnostní zakončení programů U3V Farmaceutické fakulty UK

Vydáno: 18.06.2024

Dne 7. 6. 2024 proběhlo ve Velké aule Karolina slavnostní zakončení programů Univerzity třetího věku (U3V) Farmaceutické fakulty UK, Právnické fakulty UK a Fakulty sociálních věd UK.

Zobrazeny výsledky 1-10 (z 930)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|
Aktuálně z Farmaceutické fakulty UK