Informace pro veřejnost

Nejnovější zprávy

Nově otevřená střešní terasa v Zahradě léčivých rostlin

Vydáno: 27.05.2020

Zahrada léčivých rostlin nabízí veřejnosti, studentům i zaměstnancům Farmaceutické fakulty UK klidný prostor k učení, relaxaci a odpočinku. V loňském roce byla nad výukovými prostory otevřena zcela nová střešní terasa. Tu mohou od tohoto týdne návštěvníci za příznivého počasí opět využívat.

Studenti se vracejí zpět do výuky

Vydáno: 26.05.2020

Od pondělí 25. května 2020 začaly učebny a laboratoře naší fakulty znovu ožívat výukou. Studenti se po několikatýdenní pauze mohou vrátit a pokračovat ve studiu i praktických cvičeních. Všem přejeme hodně zdraví a úspěchů ve studiu.

Informace pro uchazeče o studium (ke dni 21. 5. 2020)

Vydáno: 21.05.2020

Aktualizované informace pro uchazeče o studium na Farmaceutické fakultě UK k termínům konání přijímacích zkoušek. V závislosti na vývoji krizové situace může dojít k dalším změnám.

Další zprávy →

Ocenění a úspěchy

Medaile Otto Hahna pro naši absolventku Gabrielu Nass Kovacs

Vydáno: 13.05.2020

Absolventka Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové Gabriela Nass Kovacs (absolvovala v roce 2014) získala prestižní ocenění od německé Společnosti Maxe Plancka za svůj výzkum v rámci doktorského studia.

Výzkumná skupina nádorové farmakologie publikovala výsledky své práce v prestižním časopise Cancers

Vydáno: 28.04.2020

Prestižní časopis Cancers publikoval práci vědecko-výzkumných pracovníků nově založené Výzkumné skupiny nádorové farmakologie. Publikace navazuje na několikaletý výzkum role biotransformačních enzymů CYP450 ve farmakokinetické lékové rezistenci.

Práce výzkumné skupiny Placenta in Health and Disease publikována v prestižním časopise Acta Physiologica

Vydáno: 22.04.2020

Výzkumní pracovníci skupiny Placenta in Health and Disease ve spolupráci se zahraničními experty z University of Southern California dosáhli významného úspěchu. Jejich experimentální práce byla publikována v časopise Acta Physiologica s impakt faktorem 5,868.

Další úspěchy →

© 2020 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS