Dejte nám o sobě vědět

Registrace absolventů Farmaceutické fakulty UK

Vážení přátelé,
pokud Vás zajímají osudy vaší Alma mater, prosíme o vyplnění následujícího krátkého dotazníku, pomocí něhož chceme aktualizovat databázi našich absolventů. Pokud uvedete svoji aktuální adresu a emailovou adresu, budeme je používat velmi střídmě, např. Vás budeme informovat o dění na fakultě, benefitech a slevách, které můžete využívat, dnech otevřených dveří.

Údaje o Vašem studiu
Obor studia:

Místo, kde jste působil/a po většinu své pracovní dráhy
Místo, kde působíte nyní
Místo pro Vaši připomínku, názor, vzkaz
Vložte bezpečnostní kód:
 Security code

Odesláním dotazníku uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové, jakožto správci údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., a to na dobu neurčitou za účelem výše uvedeným. Fakulta není oprávněna údaje poskytnout třetím osobám. Jsem si vědom/a toho, že tento souhlas je dobrovolný a jsem oprávněn/a jej kdykoliv odvolat. Odvolání musí být učiněno písemně.