Vánoční koncert Farmaceutické fakulty UK se vydařil

16.12.2021

Večer 8. 12. 2021 se v hradecké Městské hudební síni konal Vánoční koncert Farmaceutické fakulty UK.

Bylo nám velikým potěšením, že naše pozvání přijalo a zúčastnilo se na 200 hostů z řad zaměstnanců a studentů fakulty. Naším nejváženějším hostem byl primátor města Hradce Králové prof. Alexandr Hrabálek s chotí.

Všichni společně jsme se zaposlouchali do krásných vánočních melodií. Královéhradecké kvarteto, složené ze smyčcových nástrojů, zařadilo do programu nejen české koledy, ale také světově známé vánoční písně a filmové melodie. Nechyběla ani klasická hudba v podobě Zimy od Antonia Vivaldiho.

BBB_199812345

Po koncertu následovalo malé občerstvení, u kterého jsme si všichni popřáli krásné, klidné vánoce a hodně zdraví.

Děkujeme hlavnímu sponzorovi akce firmě Alliance Healthcare – Alphega za příspěvek a možnost strávit v adventním čase tak příjemné chvíle.

Text: Marcela Jeřábková
Foto: Královéhradecké kvarteto a Marcela Jeřábková