Ředitelé středních škol vřele přijali naše studenty „vyslance“

03.12.2019

Studenti druhého ročníku dobrovolně jako „vyslanci“ naší fakulty úspěšně navázali spolupráci se středními školami, kde navštívili jejich ředitele, výchovné a kariérní poradce. S nimi se domluvili na další spolupráci, a to dvěma formami, buď jako Fakultní školy Farmaceutické fakulty UK, nebo jako cílené předávání informací o naší fakultě, možnostech studia a konaných akcích jako jsou Den otevřených dveří a Jednodenní Juniorská Univerzita Karlova.

Vyslanci Farmaceutické fakulty

Úspěšných jednání se zúčastnili Tereza Pahrová, Veronika Vlachová, Peter Fecske, Pavla Podhorná, Aneta Budigová, David Marel, Jan Vrtílka, Andrea Sedláčková, Lucia Rusková, Ivana Pekařová, Kateřina Němečková, Natálie Žídková. V současné chvíli probíhají navazující vzájemně prospěšná jednání.

Děkujeme našim „vyslancům“ za reprezentaci fakulty.

Najdou se další studenti, kteří budou chtít navázat kontakt se střední školou, kde studovali?

Text a fotografie: doc. PharmDr. Miloslav Hronek, Ph.D.