Jazz World Photo Na Mostě

06.03.2019

Výstava Jazz World Photo je v Galerii Na Mostě otevřena do 30. 3. 2019. Nabízí výběr nejlepších snímků z mezinárodní soutěže zaměřené na fotografie z prostředí jazzové hudby.

Ohlas této soutěže založené před několika lety v Česku neustále roste a s ním i kvalita a počet přihlášených snímků. O vystavení nejlepších fotografií je velký zájem nejen v Evropě, ale i v Americe a jinde na světě. Prostřednictvím objektivů tvůrců z různých zemí návštěvníci mohou nahlédnout na jazzová pódia, do zákulisí a uvidí portréty těch nejslavnějších hudebníků ve svém oboru.

Výstava byla slavnostně zahájena vernisáží 4. 3. 2019 za účasti prof. Alexandra Hrabálka, primátora Hradce Králové.

BBB_8318BBB_8324BBB_8310

Text: Marie Rumlarová