Volejbalistky Farmaceutické a Lékařské fakulty UK na EuroMilano 2018

03.05.2018

Volejbalový tým studentek Farmaceutické a Lékařské fakulty UK se  během minulého víkendu (26. – 28. 4. 2018) zúčastnil již podruhé sportovního setkání 29 univerzit z 19 států v Milánu.

Naše děvčata postoupila ze čtyřčlenné skupiny s jednou těsnou porážkou od Hasan University Priština z druhého místa. V osmifinále náš tým s přehledem porazil Sofia University a postoupil do čtvrtfinále. Zde jej však čekaly pozdější vítězky z PEP (Vysoká škola ekonomická) Beograd. Jako během celého turnaje i ve čtvrtfinále předvedl náš tým velmi bojovný výkon, ale tentokrát na soupeřky nestačil.  V celkovém hodnocení mu tedy patří stejně jako v loňském roce 5. místo a naše blahopřání za skvělou reprezentaci Karlovy univerzity, za kterou zde studentky našich fakult startovaly jako jediné z celé UK.

Volejbalistky Farmaceutické a Lékařské fakulty UK na EuroMilano 2018

Text a fotografie: Mgr. Jindřich Křoustek