Volejbalistky Farmaceutické a Lékařské fakulty UK na EuroMilano 2017

03.05.2017

Během minulého prodlouženého víkendu (28. 4. - 1. 5. 2017) se v Milánu uskutečnil univerzitní sportovní podnik, kterého se v řadě kolektivních sportů zúčastnilo na 700 sportovců z celé Evropy. Náš tým volejbalistek pod hlavičkou Charles University se v náročné konkurenci rozhodně neztratil.

Děvčata předváděla velmi kvalitní volejbal a skončila až ve čtvrtfinále. Tam podlehla pozdějším vítězkám turnaje. První set sice naše sportovkyně vybojovaly, ale v rozhodujícím třetím setu po velmi dramatickém průběhu nakonec zvítězily studentky z RUDN University z Moskvy. V konečném hodnocení pak naše děvčata obsadila dělené 5. místo.

Členkám týmu patří velký dík za skvělou reprezentaci na akci, kde byly úplně poprvé. Předvedenou hrou tak získaly respekt a uznání i od ostatních výprav.

EuroMilano 2017

Text a fotografie: Mgr. Jindřich Křoustek