Navštivte Farmaceutickou fakultu UK na Nábřeží vysokých škol 2017

12.04.2017

Ve čtvrtek 20. dubna 2017 se uskuteční čtvrtý ročník akce Nábřeží vysokých škol 2017, který má přiblížit veřejnosti vzdělávací a vědeckou činnost všech hradeckých univerzit. Stejně jako předchozí ročníky, ani letos nebude mezi prezentujícími fakultami chybět Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové, která představí zajímavé a interaktivní workshopy přibližující farmaceutické obory.

Výstavní stánek Farmaceutické fakulty UK bude otevřen veřejnosti od 10:00 do 17:00 na Tylově nábřeží v Hradci Králové. Kromě tradiční expozice bude na Nábřeží k vidění i taneční vystoupení studentů FaF UK či koncert skupiny Válka snů.

Věříme, že i letos bude expozice výstavního stánku Farmaceutické fakulty UK patřit k těm hojně navštěvovaným, stejně jako tomu bylo v minulých ročnících.

Více informací k programu naleznete na www.hradeckralove.org nebo na Facebooku akce.

Organizací akce jsou pověřeni Mgr. Veronika Pilařová, Ph.D. a PharmDr. Petr Jílek, CSc.