5. ročník Veletrhu pracovního uplatnění v medicíně a farmacii

06.03.2014

Ať už se rozhodnou pro kariéru ve výzkumu, veřejném lékárenství nebo průmyslu, řadí se absolventi farmacie v dlouhodobých přehledech mezi skupinu s absolutně nejnižší nezaměstnaností. Svého vysněného zaměstnavatele mohou najít například na 5. ročníku Veletrhu pracovního uplatnění v medicíně a farmacii (VPUMF), který pořádá Spolek českých studentů farmacie a Asociace studentů medicíny ve spolupráci se svými domovskými fakultami.

Farmaceutická sekce veletrhu proběhne 8. dubna ve Výukovém centru Lékařské fakulty Hradec Králové. Druhý den (9. dubna) bude zaměřen na medickou sekci. Návštěvníci z řad zdravotnických studentů i veřejnosti se budou mít příležitost se během těchto dnů setkat se zástupci firem, lékáren, nemocnic, výzkumu i odborných společností. Kromě cenných kontaktů si tak mohou odnést nové poznatky z workshopů nebo odborných přednášek.

Vstupné je zdarma a pro účastníky je přichystáno občerstvení. V průběhu veletrhu bude probíhat soutěž o ceny.

Pro více informací navštivte www.vpumf.cz nebo FB stránky.

Logo