Doc. Josef Malý získal prestižní Cenu Arnošta z Pardubic

18.11.2022

Cena Arnošta z Pardubic je prestižním oceněním Univerzity Karlovy, které je určeno akademickým pracovníkům za jejich vynikající pedagogickou činnost a skupinám pedagogických či podpůrných pracovníků za přínos ke zvyšování kvality vzdělávací činnosti.

Za rok 2022 získal Cenu Arnošta z Pardubic vedoucí Katedry sociální a klinické farmacie Farmaceutické fakulty UK doc. PharmDr. Josef Malý, Ph.D. Hodnotící komise svým rozhodnutím ocenila jeho zásluhu na vybudování lékárenského trenažéru jako důležité součásti výuky. Doc. Malý ve výuce využívá zkušenosti ze své klinické praxe a studentům představuje poznatky v souladu s medicínou založenou na důkazech.

f1f3f4f5f7f6

Cenu předala rektorka Univerzity Karlovy prof. Milena Králíčková u příležitosti konání tradičního slavnostního koncertu pořádaného Univerzitou Karlovou a Hlávkovou nadací k připomenutí výročí sametové revoluce dne 17. listopadu 2022 v Karolinu.

Panu docentovi upřímně gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Text: Marcela Jeřábková
Foto: Vladimír Šigut, doc. PharmDr. Jaroslav Roh, Ph.D.