Provoz - Dětská skupina Fafík

Dětská skupina Fafík v Hradci Králové

Základní informace k provozu

Kde nás najdete? 

V areálu Podnikatelského centra, Hradecká 1151, 500 03 Hradec Králové (samostatný vchod vlevo za rohem od hlavního vchodu, z druhé strany než je Studio Sovička).

Prostory dětské skupiny

Zázemí dětské skupiny je v přízemí, kde jsou tři místnosti - herna, klidová místnost/místnost na spaní a kuchyňka s jídelnou. K dětské skupině náleží i zahrádka s herními prvky. S dětmi plánujeme četné návštěvy botanické zahrady léčivých rostlin na FaF UK, procházky a dle aktuální věkové struktury dětí také přiměřené výlety.

Pro koho je dětská skupina určena? 

Pro děti od narození, resp. 1 či 3 let do zahájení povinné školní docházky. Do dětské skupiny smí docházet pouze děti rodičů, kterým umístění dětí do skupiny pomůže s jejich uplatněním na trhu práce. Minimálně jeden z rodičů je zaměstnán/vykonává podnikatelskou činnost/studuje nebo, pokud je nezaměstnaný, si aktivně práci hledá (je evidován na ÚP). Podrobněji viz Hodnotící kritéria a postup přijetí dítěte do Dětské skupiny Fafík a Provozní řád Dětské skupiny Fafík v sekci Provoz.

Cena/příplatek za poskytované služby

Díky příspěvku na provoz DS, který FaF získala od MPSV od 1. 3. 2022,  je aktuální cena za služby DS (školkovné) stanovena na 4 000 Kč/měsíc (výše školkového se odvíjí od frekvence docházky). Cena zahrnuje vybrané sportovní aktivity, logopedii, předškolní přípravu, technické vzdělávání s využitím neobvyklých, nadstandardních a inovativních pomůcek. Rodiče dále hradí dětem stravné.

Otevírací doba

Provozní doba je Po - Pá:  7:00 - 16:30 hodin (možnost individuální domluvy - vycházíme vstříc potřebám rodičů).

Kapacita dětské skupiny

maximálně 12 dětí - zaručen vysoce individuální přístup - min. 2 učitelky/pečovatelky na skupinu.

Stravování

Dětská skupina má pouze "přípravnu" jídel, obědy jsou dováženy externí firmou, svačiny připravujeme sami a dětem navíc pravidelně obohacujeme jídelníček o kvalitní šťávy, ovoce a zeleninu. Cena stravného cca 1 500 Kč/měsíc (výše stravného se odvíjí od frekvence doházky). Nevyužité stravné vracíme.

Důležité dokumenty a formuláře

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS