Aktuality - Dětská skupina Fafík

Dětská skupina Fafík v Hradci Králové

Dětská skupina Fafík prošla rekonstrukcí

Dětská skupina Fafík byla založena v roce 2016 a sídlí v prostorách objektu Podnikatelského centra v Hradecké ulici č. 1151/9. Dětskou skupinu navštěvuje každý všední den maximálně 12 dětí, o které se starají dvě kvalifikované pečovatelky. Pro děti je připravován zajímavý program, mohou využívat vlastní venkovní prostor pro hry a je jim zajištěno stravování. Od svého vzniku využilo našich služeb už více jak sto dětí ve věku od jednoho roku do zahájení povinné školní docházky.

Zázemí dětské skupiny je v přízemí, kde se nachází tři hlavní místnosti, a to herna, klidová místnost a kuchyň s jídelnou. Tyto prostory, po šesti letech užívání, prošly v letních měsících roku 2022 částečnou rekonstrukcí. Opomenuta nebyla ani přilehlá herní plocha, která k naší skupině neodmyslitelně patří.

V interiéru došlo především k výměně zastaralé elektroinstalace, osazení nových svítidel a dále k renovaci sociálního zařízení pečujících osob. Ve všech místnostech proběhla výměna podlahových krytin a celková výmalba.

Na herní ploše byla instalována skluzavka, domeček a prolézací tunel. Všechny tyto nové herní prvky splňují požadované bezpečnostní normy a jsou vhodné pro věkovou kategorii dětí navštěvujících naši dětskou skupinu.

Výsledná rekonstrukce je velmi zdařilá a oživené prostory Dětské skupiny Fafík jsou opět připravené k užívání. Snažili jsem se pro děti vybudovat domácí prostředí a pevně věříme, že se všem bude u nás líbit.

Farmaceutická fakulta UK chce provozováním dětské skupiny umožnit svým zaměstnancům, studentům, ale i širší veřejnosti lépe sladit pracovní a soukromý život přímo v místě výkonu zaměstnání či v dojezdové vzdálenosti. S dětmi plánujeme četné návštěvy Zahrady léčivých rostlin Farmaceutické fakulty UK, procházky, sportovní a tvořící aktivity a dle aktuální věkové struktury dětí také přiměřené výlety.


Vážení rodiče,

v současné době nemáme k dispozici žádné volné místo, ale v případně zájmu neváhejte kontaktovat vedoucí DS Mgr. Kateřinu Pickovou na tel.: 732 555 492, email: pickovaka@faf.cuni.cz, která Vám sdělí naše možnosti.

Na Vaše děti se moc těšíme!


Vážení rodiče,

pro aktuální dění v DS Fafík, fotografie a akce sledujte FB, prosím.

Nově založená skupina: https://www.facebook.com/groups/DSFAFIK/


 

Aktuální jídelní lístek na daný týden je zveřejněn na nástěnce v šatně.

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS