Úvodní slovo

Vážení a milí přátelé klinické farmacie,

přijměte srdečné pozvání na XXII. sympozium klinické farmacie René Macha, tentokrát v netradičním formátu online konference. Termín 20. - 21. listopadu 2020 a téma Prevence a léčba ledvinových a jaterních onemocnění zůstávají, přesto nás současná epidemiologická situace přiměla zvolit pro letošní rok spojení na dálku. Není nad osobní setkání a přímou diskuzi v konferenčním sále i v kuloárech mikulovského zámku, nicméně věříme, že Vám i touto online konferencí přineseme zajímavé poznatky, které navíc budete moci sledovat komfortně ze svých domovů. Budeme rádi, když se také zapojíte do živých chatů v rámci panelových diskuzí.

Věříme, že většina prezentujících bude souhlasit s dočasným umístěním jejich sdělení na zabezpečenou část konferenčního webu, odkud bude možné prezentaci po určitou dobu sledovat i po skončení konference.

Registrace na online sympozium bude spuštěna v následujících dnech, kdy se budete moci přihlásit i jako aktivní vystupující se sdělením v sekci e-DRBY nebo v posterové sekci. V posterové sekci bude výzkumná aktivita účastníka prezentována vedle plakátu v PDF také formou komentovaných, předem namluvených sdělení do maximální doby 5 min.

Za účast na online sympoziu bude možno získat body do kontinuálního vzdělávání ČLnK, doba účasti na akci bude monitorována a systém nedovolí přihlásit se na jednu registraci z více míst.

Těšíme se na setkání s Vámi alespoň touto online formou a věříme, že zkušenosti z tohoto nelehkého roku budeme s Vámi moci opět za rok diskutovat v prostorách zámku v Mikulově a ve Valtickém Podzemí.

 

Pevné zdraví Vám přejí

Josef Malý a Martin Doseděl

 

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS