Cena ministryně zdravotnictví České republiky za výzkum a vývoj za rok 2009

Projekt výzkumu a vývoje IGA MZ ČR;
Identifikační kód: NR/8964-3/2006, OK: 11

Řešitel:

doc. RNDr. Marie Pospíšilová, CSc.

Spolupracovníci: doc. RNDr. Miroslav Polášek, CSc.
doc. RNDr. Jiřina Spilková, CSc.
Příjemce: Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové

FotoDne 16. prosince 2009 ve Velkém sálu Martinického paláce na Hradčanském náměstí v Praze předala ministryně zdravotnictví Mgr. Dana Jurásková, Ph.D., MBA Cenu ministryně zdravotnictví za rok 2009 pěti nejúspěšnějším projektům za mimořádné výsledky dosažené v projektech aplikovaného zdravotnického výzkumu a vývoje. Dalším pěti projektům udělila paní ministryně čestná uznání. Projekty byly podpořeny Interní grantovou agenturou Ministerstva zdravotnictví ČR.

Jednu z pěti Cen ministryně zdravotnictví ČR za rok 2009 získal projekt Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Hlavní řešitelkou projektu s názvem „Vývoj a aplikace nových elektroforetických technik k zajištění bezpečnosti a kvality léčiv“ byla doc. RNDr. Marie Pospíšilová, CSc. a dále spolupracovníci doc. RNDr. Miroslav Polášek, CSc. a doc. RNDr. Jiřina Spilková, CSc.

Informace o projektu (MZ ČR)