Mezinárodní projekt zvýšil prestiž farmaceutické fakulty v Hradci Králové

Zdroj: Deník.cz | Datum zveřejnění: 11.12.2023

Moderní vysokoškolská výuka je dnes úzce propojena s aktuálními vědeckými poznatky. Úroveň vysoké školy se zvyšuje i díky novým mezinárodním kontaktům, které pomáhají otevřít nové obzory. Své o tom vědí na Farmaceutické fakultě (FaF) Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Právě vědecko-výzkumné činnosti a kontaktům se zahraničními odborníky je zde dlouhodobě věnována velká pozornost. Fakulta se řadí mezi prestižní evropské vysokoškolské instituce. A to i díky projektům podpořeným z fondů EU, které se zde realizují.

Celý článek a rozhovor s prof. Petrem Solichem naleznete na webu Deník.cz v odkaze ZDE.