Pronájmy prostor a místností

Posluchárna C

Farmaceutická fakulta nabízí pro účely konání odborných konferencí, sympozií, společenských setkání a sjezdů, seminářů, vernisáží, výstav apod. k pronájmu vybrané prostory s kompletním prezentačním vybavením a školenou obsluhou.

Nabídka místností a prostor

 • Posluchárny
  Fakulta disponuje třemi přednáškovými sály s větší kapacitou: Posluchárna C - 240 míst, Posluchárna A - 170 míst, Posluchárna B - 170 míst. Audiovizuální technika, projekce, internet.
   
 • Seminární místnosti
  Menší prostory s různým vybavením. Nejčastěji využívané : S2155,  S2243. Kapacita cca 30-40 míst. Audiovizuální technika, projekce, internet.
   
 • Seminární místnosti na Zahradě léčivých rostlin
  Naleznete zde dvě prostorné větší přednáškové místnosti v přitažlivém prostředí botanické zahrady. Audiovizuální technika, projekce, internet.
   
 • Speciální prostory
  Zasedací místnost - reprezentativní prostory. Koridor - vhodné pro vernisáže, výstavy.  Vestibul - prezentace firem.
   
 • Fotografování a svatby v prostorách Zahrady
  Možnost pronájem prostor na Zahradě léčivých rostlin pro komerční fotografování nebo konání svatebního obřadu.
   

Využívání audiovizuální techniky, projekce, nahrávacího zařízení a přístupu na internet je zahrnuto standardně v ceně pronájmu. Volitelně lze objednat ozvučení poslucháren (bezdrátový mikrofon a příslušenství).

Obsluha vybavení

30 minut před zahájením akce je k dispozici osoba technika odborné obsluhy. Technik spustí světla, AV techniku, připraví prezentační počítač a je k dispozici pořadateli akce. V průběhu samotné akce technik není přítomen přímo v pronajímané místnosti, ale je možné ho přivolat žádostí na recepci fakulty. Technik je přítomen na konci akce pro vypnutí používaného zařízení.

Objednávka

Požadavek na objednání/rezervaci požadované místnosti prosím zadávejte objednávkovým formulářem.

Po odeslání objednávky vás budeme kontaktovat pro ověření resp. upřesnění rezervace a po vzájemné dohodě bude objednávka závazně potvrzena.


 

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS