Vkládání inzerce volných pracovních míst na webu Farmaceutické fakulty UK

Na Farmaceutické fakultě UK v Hradci Králové zpřístupňujeme webovou službu veřejné inzerce nabídek zaměstnání v lékárnách a dalších farmaceutických a zdravotnických oborech. Všem institucím nabízíme bezplatnou možnost vystavit inzerát s nabídkou volného místa pro absolventy obou našich akreditovaných studijních programů.

Vycházíme tím vstříc jak zdravotnickému a vědeckému terénu, které se na nás průběžně obracejí s požadavky na uveřejnění inzerátů na fakultních nástěnkách, tak také potřebám studentů 3. a 5. ročníku, budoucích absolventů, kteří teprve hledají svoje budoucí uplatnění. Chceme jim tento jejich úkol zveřejněním aktuální nabídky volných pracovních míst co nejvíce usnadnit.

Jak postupovat? Snažili jsme se, aby byl postup pro vložení a následnou obsluhu inzerátu co možná nejjednodušší, jednorázový, aby nevyžadoval další údržbu ze strany lékárny. Pokud vstoupí zájemce o vložení inzerátu na registrační formulář, nalezne stránku, kde vedle políček pro vložení názvu hledané pozice, detailního popisu, místa a adresy vyplní už dále pouze jak si přeje být případným zájemcem o místo kontaktován (email, telefon, mobil, …) a na jak dlouhou dobu si přeje inzerát zveřejnit.

Vložením inzerátu ještě nedojde k jeho okamžitému zobrazení na stránce s přehledem volných míst. Stane se tak až po rychlé kontrole ze strany správce aplikace, že inzerát po obsahové stránce splňuje požadavky na zveřejnění. Hlavním smyslem kontroly je samozřejmě zabránit zneužití veřejné webové aplikace proti inzerátům s nevhodným, případně vysloveně patologickým, obsahem.

Inzerát zůstane zobrazen na webu automaticky po celou dobu zadanou při vložení inzerátu, nicméně bude možné jej odstranit ze seznamu i dříve, pokud by byla pozice obsazena rychleji.

Doufáme, že se tato webová stránka stane místem hojně využívaným a že jej budou lékárníci, studenti a absolventi společně považovat za službu přínosnou a užitečnou.

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS