Nabídka studia

Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy

Staň se farmaceutem!

Baví Tě biologie nebo chemie? Chceš znát původ nemocí a jak je léčit? Chceš vědět, jak se léčiva vyvíjejí, vyrábějí, podávají člověku a jak se sleduje jejich účinek? Zajímá Tě, proč se nějaké léčivo musí podat injekčně a jiné jako sirup, tableta, náplast, čípek, globule či lízátko? Přemýšlíš o tom, zda léky, které užíváme, jsou za všech okolností bezpečné? Proč za některé léky platíme a za některé ne?
Studijní program Farmacie...

Staň se laboratorním diagnostikem!

Chceš znát původ nemocí? Bavila by Tě laboratorní diagnostika? Chceš pomáhat s léčbou lidí, ale kontakt s nemocnými Ti nevyhovuje? Nebo se chceš naučit analyzovat léčiva či jedy v biologickém materiálu, analyzovat kontaminace potravin, mikrobiologické vzorky, krevní skupiny, pracovat v transplantologii, v registru dárců kostní dřeně?
Studijní program Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví...

Proč studovat u nás?

V lékárnách i nemocnicích je farmaceut často tím prvním, na koho se pacienti se svými problémy obrací. Svými poznatky můžeš mnohým pomoci. Naši absolventi jsou dlouhodobě žádanými odborníky, o které se zaměstnavatelé přetahují.
Více...

Studium v zahraničí

Chceš se zlepšit v jazycích? Chceš získat nové zkušenosti? Rád cestuješ? Láká Tě poznávání života v jiných zemích? Díky programu Erasmus+ můžeš v průběhu studia vycestovat nejen v rámci Evropy.
Více...

Pre uchádzačov zo Slovenska

Pre slovenských študentov platia rovnaké podmienky ako pre českých – nebudeš musieť platiť školné.
Více...


Farmaceutická fakulta UK