Nabídka studia

Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy

Staň se farmaceutem

Chceš znát původ nemocí a jak je léčit? Chceš vědět, jak se léčiva vyvíjejí, vyrábějí, podávají člověku a jak se sleduje jejich účinek? Zajímá Tě, proč se nějaké léčivo musí podat injekčně a jiné jako sirup, tableta, náplast, čípek, globule či lízátko? Přemýšlíš o tom, zda léky, které užíváme, jsou za všech okolností bezpečné?
Studijní program Farmacie...

Staň se laboratorním diagnostikem

Baví Tě práce v laboratoři? Chceš pomáhat s léčbou lidí, ale kontakt s nemocnými Ti nevyhovuje? Nebo se chceš naučit analyzovat léčiva či toxické látky v biologickém materiálu, analyzovat kontaminace potravin, mikrobiologické vzorky? Chceš pracovat v transplantologii nebo v registru dárců kostní dřeně?
Studijní program Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví...

Proč studovat u nás

V lékárnách i nemocnicích je farmaceut často tím prvním, na koho se pacienti se svými problémy obrací. Svými poznatky můžeš mnohým pomoci. Naši absolventi jsou dlouhodobě žádanými odborníky, o které se zaměstnavatelé přetahují.
Více...

Studium v zahraničí

Chceš se zlepšit v jazycích? Chceš získat nové zkušenosti? Rád cestuješ? Láká Tě poznávání života v jiných zemích? Díky programu Erasmus+ můžeš v průběhu studia vycestovat v rámci Evropy.
Více...

Pre uchádzačov zo Slovenska

Pre slovenských študentov platia rovnaké podmienky ako pre českých – nebudeš musieť platiť školné. A prijatie bez prijímaček sa važie aj na uchádzačov zo Slovenska. Navyše, medzi Čechmi a Slovákmi nie je žiadna jazyková bariéra, a tak môžeš rozprávať slovensky.
Více...

Den otevřených dveří

Přijďte se podívat do Hradce nebo sledujte Den otevřených dveří z pohodlí svého domova online. Získáte informace o studijních programech Farmacie a Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví. Poslechněte si zkušenosti studentů, projděte fakultu a získejte odpovědi na svoje dotazy. Po skončení programu navazuje Jednodenní juniorská Univerzita Karlova - můžete získat bonifikaci 5 bodů k přijímacím zkouškám!
Podrobnosti →


Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy