Den otevřených dveří PREZENČNĚ

Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy

Kdy?

Přijeďte se osobně podívat 8. 1. 2022 do Hradce Králové na Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy. Sledujte prosím protiepidemická opatření.

Úvodní přednáška bude začínat v 10:00 a 11:30 v Aule - oba termíny budou mít stejný obsah, můžete si vybrat. Poté Vás studenti v menších skupinách provedou po budovách fakulty.

Kde?

Den otevřených dveří začne v nové budově Univerzity Karlovy u Fakultní nemocnice ve Zborovské ulici v Hradci Králové (najdi na mapě).

Program

Během úvodní přednášky se dozvíte informace o:

 • možnostech studia na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy
 • studijních programech Farmacie a Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví
 • přijímacím řízení a možnostech přijetí bez přijímací zkoušky
 • uplatnění absolventů v ČR i zahraničí
 • možnostech vycestovat v rámci studia
 • ubytování na kolejích a stravování v menze
 • mimoškolních aktivitách a studentském životě
 • zkušenostech studentů
 • podmínkách pro studenty ze Slovenské republiky

Budeme odpovídat i na všechny vaše dotazy.

Poté budou následovat komentované prohlídky fakulty po menších skupinách, představení pracovišť a ukázky výuky. Opět máte možnost se na cokoliv zeptat. Otevřen bude i areál fakultní Zahrady léčivých rostlin.

Staň se na 1 den studentem VŠ
a získej 5 bodů k přijímacím zkouškám

Po skončení programu navazuje od 14:00 Jednodenní juniorská Univerzita Karlova, kde si můžeš zkusit stát se na krátký čas studentem naší fakulty, poslechnout si zajímavé přednášky a můžeš získat bonifikaci 5 bodů k přijímacím zkouškám! Prosím registruj svojí účast předem.


Jak se k nám dostanete

MHD linky odjíždějí ze zastávky Terminál HD resp. Hlavního nádraží:

 • linky 1, 8 - výstup zastávka Heyrovského
 • linky 9, 24 - výstup zastávka Fakultní nemocnice B

Parkování

Parkovat je možné na veřejném parkovišti u Fakultní nemocnice (mapa). Se svolením Univerzity Hradec Králové je možné využít také její parkoviště v ulici Hradecká (mapa). Závoru Vám otevře recepční po zazvonění a uvedení hesla „Den otevřených dveří“.

Facebook skupina pro uchazeče

Skupina pro uchazeče o studium moderovaná studenty a absolventy fakulty, kteří rádi odpoví na Tvoje dotazy k přijímacím zkouškám, studiu i studentskému životu. Ptej se již nyní. Přidej se do skupiny...

Abychom se všichni cítili bezpečně

Ve smyslu opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je konání veletržních akcí umožněno pouze v systému prokazování imunity/bezinfekčnosti O-N-T (očkování – prodělaná nemoc – certifikát o negativním testu) a dle navazujících mimořádných opatření. Aktuální verze systému O-N-T včetně požadavků pro veletrhy je uvedena na webu Ministerstva zdravotnictví ČR. Oprávnění a povinnost kontroly osob má organizátor akce, přičemž dodržování pravidel je osobní zodpovědností každého účastníka. Smyslem opatření je zajistit bezpečnou účast všech osob.

S diplomem z nejlepší české univerzity se v životě neztratíš!

Přihláška ke studiu → FB skupina pro uchazeče →

Časté dotazy


Farmaceutická fakulta UK