Jednodenní juniorská Univerzita Karlova

Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy

Staň se na 1 den studentem VŠ,
získej body k přijímačkám!

 • Chcete si rozšířit svoje znalosti z oblastí chemie a biologie a vylepšit svoji přípravu k maturitě?
 • Jste na střední škole a uvažujete o studiu na prestižní Univerzitě Karlově?
 • Zajímá vás obor s chemicko-biomedicinským zaměřením?
 • Uvažujete o povolání, kde můžete pomáhat druhým, které bude i v budoucím změněném světě stále potřeba?
 • Zajímá vás Farmacie anebo Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví?
 • Oceníte téměř 100% zaměstnanost po studiu?
 • Hledáte moderní, kvalitní vysokou školu s možností vycestovat za studiem do zahraničí?
 • Uvažujete o povolání za významně nadprůměrný plat?
 • Chcete se zúčastnit vysokoškolského studia s přednáškami na atraktivní témata a stát se na jeden den vysokoškolským studentem a získat první plusové body k přijímacím zkouškám?
 • Studentům, kteří úspěšně absolvují Jednodenní juniorskou Univerzitu Karlovu, podají přihlášku a k 31. 10. budou zapsáni ke studiu na Farmaceutické fakultě UK, bude v plné výši vrácen poplatek za podání přihlášky.

Informace získané na přednáškách využijete u maturity z chemie a biologie

Jednodenní juniorská Univerzita Karlova je určena pro středoškolské studenty (zejména vyšších ročníků) z ČR i SR se zájmem o obor v chemicko-biomedicínské oblasti. Zúčastnit se mohou i studenti VŠ, které zajímá studium na Farmaceutické fakultě UK.

Termíny konání

Účast na JJUK je zdarma, prosíme o registraci účastníků ve formuláři. Počet míst je limitován vzhledem k online testům, v nichž můžete získat plusové body k přijímacím zkouškám.

Nové termíny vypíšeme na podzim 2023.

Místo konání

 • PREZENČNÍ forma v Aule Kampusu Univerzity Karlovy, Zborovská ulice v Hradci Králové (mapa), vždy od 14:30. Dopoledne se můžete zúčastnit Dne otevřených dveří - získáte zajímavé informace v úvodní přednášce a prohlédnete si s průvodci fakultu (posluchárny, seminární místnosti, vybrané laboratoře), uslyšíte zkušenosti současných studentů.

 • ONLINE forma začíná vždy od 15:30 na platformě Microsoft Teams (pokud nemáte aplikaci, lze se přihlásit i pomocí webových prohlížečů Chrome nebo Edge – návod zde). Od 14:00 do 15:00 se můžete zúčastnit Dne otevřených dveří online a fakultu si na dálku prohlédnout.

Recenze účastníků předchozích termínů

„Z JJUK jsem byla velmi nadšená, dozvěděla jsem se nové informace a mohla jsem si vyzkoušet, jak to může vypadat na vysoké škole. Možnost získat plusové body k přijímačkám mi přijde také fajn.“

*****

„Dobrý deň, ďakujem za príležitosť sa vyjadriť práve k týmto akciám, ktoré organizujete pre študentov stredných škôl. O štúdiu na Vašej fakulte rozmýšľam už pár rokov, rozhodovala som sa medzi farmáciou a medicínou. Dnes som už rozhodnutá, že to bude farmácia a viem, aj na ktorú univerzitu sa chcem dostať. Sledujem vaše projekty aj pre vašich študentov a som veľmi milo prekvapená. Každopádne mi DOD aj olympiáda ukázala, že fakulta funguje profesionálne aj v týchto ťažkých dňoch. Výborná skúsenosť pre mňa a verím, že aj pre ostatných študentov. Ďakujem za prednášky a verím, že sa stretneme pri zápise do prvého ročníka.“

*****

Kontakty

Facebook skupina pro uchazeče

Skupina pro uchazeče o studium moderovaná studenty a absolventy fakulty, kteří rádi odpoví na Tvoje dotazy k přijímacím zkouškám, studiu i studentskému životu. Potkáš zde své budoucí spolužáky. Ptej se již nyní, přidej se do skupiny.

FB skupina pro uchazeče →


Farmaceutická fakulta Univerzity Karlovy