Pozvánka na 51. Farmaceutický ples

Pozvánka na 51. Farmaceutický ples

Spolek českých studentů farmacie si Vás dovoluje pozvat na 51. Farmaceutický ples

• Kdy: v pátek 17. března 2023
  • Kde: PETROF Gallery, Na Brně 2136, Hradec Králové

PETROF Gallery bude otevřena od 19 hodin, program plesu začíná v 19:50.

Těšit se můžete na tradiční vystoupení Katedry tělesné výchovy i bohatou tombolu.

K tanci a poslechu zahraje kapela Yama Band.

Během celého večera bude k dispozici profesionální fotograf, který všechny zájemce vyfotografuje před foto stěnou. Na ples vám tak zůstanou krásné vzpomínky.

Na ty, kteří s námi vydrží až do půlnoci, čeká půlnoční překvapení a slosování velké tomboly.

Po plese následuje afterparty, která se po loňském úspěchu bude také konat v prostorách PETROF Gallery.

Těšíme se na vás!

• Cena lístků k sezení činí 475 Kč (50 Kč sleva pro členy SČSF)
  • Ceny lístků ke stání činí 375 Kč (50 Kč sleva pro členy SČSF)

Prodej lístků bude probíhat online na tomto odkaze. Pro více aktuálních informací sledujte Facebookovou událost plesu.

Text: Patrik Sudický, SČSF
Grafika: SČSF