Pozvánka na konferenci Česká chromatografická škola – HPLC.cz 2023

HPLC 2023

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

srdečně Vás zveme na 9. ročník odborné konference Česká chromatografická škola – HPLC.cz 2023, na jejíž organizaci se opět podílí vědecká skupina prof. Lucie Novákové z Farmaceutické fakulty UK ve spolupráci s projektem STARSS a Českou chromatografickou školou.

Letošní ročník konference se bude konat v prostředí jižní Moravy, a to ve Vinařství U Kapličky, Zaječí, v termínu 14. – 17. května 2023.

Bohatý program s přednáškami, vzdělávacím workshopem i vědomostním kvízem je určen nejen pro pokročilé analytiky, ale také pro studenty, kteří s chromatografií a dalšími separačními technikami teprve začínají. Tato konference je skvělou příležitostí, jak navázat nové kontakty nejen v akademickém prostředí, ale také mezi firmami.

Registrace na konferenci se sníženým vložným je stále otevřena.

Na viděnou v Zaječí!

Za organizátory,