Vánoční koncert v jazzovém rytmu se vydařil

19.12.2022

Ve čtvrtek 15. 12. 2022 měli všichni zaměstnanci a studenti možnost navštívit tradiční Vánoční koncert Farmaceutické fakulty UK v Městské hudební síni v Hradci Králové.

f1f2f3

V letošním roce byl program trochu netradičně v rytmu jazzu, dixielandu a swingu v podání hradecké kapely „Zelená sedma“. Světově známé melodie našich i zahraničních autorů, které nejčastěji vznikly během 30. let minulého století, navodily velice příjemnou atmosféru. S rychlejšími rytmy si posluchači s nadšením podupávali. Ve finále programu zazněla píseň White Christmas Irwina Berlina a směs českých vánočních koled. Po ní už se mile naladění hosté mohli občerstvit připraveným vínem.

Koncert se mohl uskutečnit díky příspěvku firmy Alliance Healthcare, které tímto ještě jednou děkujeme.

Děkujeme sponzorům

Těm, kteří se přišli podívat, i všem ostatním zaměstnancům a studentům přejeme krásné a klidné prožití vánočních svátků a budeme se těšit na koncert zase za rok.

Text a foto: Marcela Jeřábková