Pozvánka na 50. Farmaceutický ples

31.03.2022

Spolek českých studentů farmacie si Vás dovoluje pozvat na 50. Farmaceutický ples.

PlesKdy: v pátek 6. května 2022

Kde: Petrof Gallery, Hradec Králové

Petrof Gallery bude otevřena od 19 hodin, program plesu začíná v 19:50 předtančením.

Těšit se můžete na tradiční vystoupení Katedry tělesné výchovy, která vystoupí hned třikrát v průběhu večera. Kromě příjemné podívané na vás čeká také bohatá tombola.

K poslechu a tanci zahraje kapela Yama Band. Během celého večera bude k dispozici profesionální fotograf, který všechny zájemce vyfotografuje před foto stěnou. Na ples Vám tak zůstanou krásné vzpomínky.

Na ty, kteří s námi vydrží do půlnoci, čeká překvapení a slosování velké tomboly

Po plese bude následovat afterparty, která se poprvé koná také v prostorách Petrof Gallery.

Těšíme se na vás!

• Cena lístků k sezení činí 400 Kč (350 Kč pro členy SČSF, zaměstnance, postgraduální studenty)
  • Ceny lístků ke stání činí 350 Kč (300 Kč pro členy SČSF, zaměstnance, postgraduální studenty)

Prodej lístků bude probíhat formou předprodeje pomocí formuláře na facebookové události plesu či na facebookových stránkách SČSF.

Text: Táňa Ryantová, SČSF