Pozvánka na Zahradnické trhy 2021 v Kuksu

10.05.2021

Jsme rádi, že po roční pauze Vás můžeme pozvat na Zahradnické trhy v Kuksu, které pořádá České farmaceutické muzeum ve spolupráci s NKP Hospitál Kuks a obcí Kuks. Konají se 14. května (od 12 do 18 hodin), 15. května (od 9 do 18 hodin) a 16. května 2021 (od 9 do 16 hodin) na nádvoří Hospitálu Kuks.

Zahradnické trhy nabídnou široký sortiment balkónových i zahradních rostlin, keřů, skalniček a doplňkového tematického zboží.

Odborné přednášky, které bývají nedílnou součásti Zahradnických trhů, není možné z důvodu platných protiepidemických opatření uspořádat.

Parkování je organizované obcí Kuks na záchytném parkovišti na okraji obce. Vstupné: základní – 40 Kč, zlevněné (děti nad 6 let, studenti, důchodci) – 30 Kč, zdarma děti do 6 let, ZTP a ZTP-P. Vstupenky jsou k prodeji na místě, bez předchozí rezervace.

Více informací na www.ceska-apatyka.cz

Pozvánka na Zahradnické trhy 2021 v Kuksu