Farmaceutická fakulta UK pomáhá obětem ničivého tornáda

29.06.2021

Přírodní katastrofa

Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové se zapojila do pomoci obětem ničivého tornáda na jihu Moravy a přispěla částkou 50 000 Kč.

Univerzita Karlova aktivně organizuje pomoc v několika směrech. Pořádá finanční sbírku, jejímž cílem je poslat do postižených oblastí 1 milion Kč. Nabízí také možnost Letních táborů pro děti z oblastí zasažených katastrofou.

Dále univerzita poskytne svým studentům a studentkám ze zasažených obcí stipendia a finanční podporu.

Finanční sbírka Jihomoravského kraje

Pro ty z vás, kteří také chcete přispět postiženým obcím, jsou připraveny webové stránky Finanční sbírky Jihomoravského kraje, kde najdete podrobné informace o transparentním účtu.

Text: Marcela Jeřábková, Oddělení vnějších a mezinárodních vztahů
Foto: Tadeáš Bednarz, Wikimedia Commons - public domain