Galerie Na Mostě

Galerie Na Mostě

Výstavní síň Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové

UkázkaVýstava ŽEŇ EXLIBRIS za rok 2023

Výstava proběhne od 18. 3. do 12. 4. 2024 v Galerii Na Mostě.

Vernisáž výstavy 18. 3. v 16 hodin.

Galerie Na Mostě Farmaceutické fakulty UK opět otvírá ojedinělou výstavu drobné grafiky – exlibris pod názvem Žeň exlibris.  Letos   po čtyřiačtyřicáté. Již první ročníky ukázaly, že mezi autorskou a sběratelskou veřejností  je o tuto celostátní přehlídku zájem. Záměrem zakladatelů Žně bylo vytvořit prostor pro prezentaci  tvorby autorů exlibris a umožnit všem zájemcům o  grafiku seznámit se s ní v co nejširším okruhu. Své grafiky představuje 32 grafiků a 20 studentů Univerzity Hradec Králové. Součástí výstavy  je ukázka exlibris prvních vystavujících autorů z roku 1981 a připomínáme také čtyři autory, kteří by se dožili 100 let.

S PODPOROU MĚSTA HRADEC KRÁLOVÉ

Hradec Králové

Kdy je galerie otevřena

• Pondělí - pátek: 8 - 18 hod.
  • Sobota: 8 - 16 hod.
  • Neděle: 9 - 16 hod.

Vernisáže výstav začínají obvykle v pondělí
v 16 hodin.

Kde nás najdete

Galerie je umístěna v proskleném koridoru spojujícím budovy Farmaceutické fakulty UK v ulici Akademika Heyrovského 1203.
Mapka, kde nás najdete

Přečtěte si, jaké výstavy se v naší galerii již konaly.