Přednášky prof. Rob Horne na Farmaceutické fakultě UK

09.01.2020

Dovolujeme si Vás pozvat 21. 1. 2020 od 15:00 do 17:00 (Kampus Univerzity Karlovy v Hradci Králové, Aula 105, Zborovská ulice) na přednáškový blok Medication adherence in real world setting, v rámci kterého vystoupí prof. Rob Horne (London, UK).

Prof. Rob Horne je předním odborníkem ve výzkumu adherence k léčbě, která je významným problémem při užívání léčiv pacienty napříč různými onemocněními. V přednášce budou prezentovány psychosociální aspekty postojů pacientů k léčivům, zejména vnímání obav a potřeb pacientů, a možnosti výzkumu v dané problematice. Současně si dovolíme představit výzkum v dané oblasti na Katedře sociální a klinické farmacie Farmaceutické fakulty UK.

V přiložené pozvánce najdete další informace k návštěvě této významné osobnosti na Farmaceutické fakultě UK. Prof. Horne se mimo jiné s plenární přednáškou zúčastní 10. postgraduální a postdoktorandské vědecké konference.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Kolektiv Katedry sociální a klinické farmacie