Pozvánka na XLIX. Farmaceutický ples, 6. března 2020

13.01.2020

PlakátSpolek českých studentů farmacie si Vás dovoluje pozvat na XLIX. Farmaceutický ples, který se bude konat v pátek 6. března 2020 v prostorách Petrof Gallery v Hradci Králové, které budou návštěvníkům otevřeny od 19:00. Program plesu bude zahájen ve 20:00.

Těšit se můžete na hudební skupinu PartyLeaders, která vás provede celým večerem. Nepřijdete však ani o vystoupení fakultního jazzového tělesa DiJazzTiva. Chybět nebudou již tradiční vystoupení studentů Farmaceutické a Lékařské fakulty pod vedením Mgr. Bezouškové. Pro všechny návštěvníky bude připravena bohatá tombola.

Podrobný program večera stejně jako aktuální informace k plesu najdete na facebookové události.

Vstupenky si můžete objednat vyplněním tohoto formuláře.

Cena vstupenek:

• na stání  320 Kč (270 Kč pro členy SČSF, zaměstnance FaF a postgraduální studenty)
  • na sezení 370 Kč (320 Kč pro členy SČSF, zaměstnance FaF a postgraduální studenty)

Těšíme se na Vaši účast na největší společenské události akademického roku.

Martina Krejčová, Spolek českých studentů farmacie