Odměna na konci zkouškového období – lyžařský kurz!

25.02.2020

Minulý týden proběhly lyžařské kurzy pořádané Katedrou tělesné výchovy. Studenti měli možnost vycestovat na prosluněné alpské svahy nebo pokořit krkonošské vrcholky na běžkách.

a1a2a3b1b2b3

V alpských střediscích Zettersfeld a Hochstein, která dohromady nabízí 37 km upravených sjezdovek, probíhala výuka zaměřená na carvingový oblouk vedená Mgr. Jiřím Bezouškou. Studenti byli ubytovaní přímo na dolní sjezdovce Hochsteinu a po celých pět dní se těšili nádhernému slunnému počasí.

Účastníci běžkařského kurzu, který je nově v naší nabídce jako alternativa k alpskému lyžování, vyjížděli z Husovy boudy za odborného dohledu Mgr. Tomáše Válka na upravené tratě do krásné přírody našeho Krkonošského národního parku.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se někdy příště.

Text: Mgr. Jiří Bezouška
Fotografie: Archiv KTV