Aktuální informace k organizaci výuky

05.10.2020

Rozhodnutí vlády o nouzovém stavu a s tím související krizové opatření Ministerstva zdravotnictví a ani změna barvy na semaforu Ministerstva zdravotnictví na oranžovu nic nezměnila na plánu pregraduální výuky z kolegia 14. září 2020:

• Farmacie:
    • Úvod do studia proběhne pouze online formou - informace obdrželi studenti mailem.
    • Přednášky, semináře a praktická cvičení, kterých se účastní více než jedna studijní skupina budou probíhat pouze online formou.
    • Semináře a praktická cvičení, kterých se účastní pouze jedna studijní skupina, budou probíhat prezenční formou výuky.
  • Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví prezenční:
    • Přednášky, které jsou společné se studijním programem Farmacie, budou probíhat online formou.
    • Samostatné přednášky budou probíhat prezenční formou.
    • Semináře a praktická cvičení budou probíhat prezenční formou.
  • Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví kombinovaná:
    • Přednášky, semináře i praktická cvičení budou probíhat v prezenční formě.
  • Bioanalytická laboratorní diagnostika ve zdravotnictví:
    • Přednášky, semináře i praktická cvičení budou probíhat v prezenční formě.

Aktuální informace týkající se COVID-19 jsou k dispozici intranetu a jsou uvedeny i našich webových stránkách.

Pro aktuální informace sledujte prosím Zprávy a svůj e-mail.

K dispozici máte také Desatero pro studenty v případě přechodu na distanční formu výuky.

Dále upozorňujeme na Opatření děkana č. 10/2020 k ochraně zdraví a zajištění činností FaF UK v souvislosti s ohrožením následkem šíření onemocnění COVID-19. Je tam mj. zákaz vstupu a osobní přítomnosti na fakultě osob s akutními zdravotními potížemi odpovídajícími infekčnímu onemocnění (např. zvýšená teplota, kašel, dušnost, zažívací obtíže, ztráta chuti nebo čichu, celková slabost).

O aktuálním vývoji situace budete informováni prostřednictvím zpráv na intranetu a e-mailu.

Text: Studijní oddělení