Dopamin cup 2020 zná vítěze

08.10.2020

V sobotu 3. 10. 2020 proběhl 2. ročník univerzitního Dopamin cupu 2020. Turnaj se nad očekávání podařil. Celý den se nesl ve znamení perfektního počasí, organizace a dobré nálady. Nikdo se nezranil a všichni si to velmi užili. Zúčastnilo se celkem 8 týmů studentů ze čtyř univerzit – Lékařská fakulta UK v HK, Farmaceutická fakulta UK v HK, Slezská univerzita Opava, VUT Brno a UHK. Vítězi se však v našich očích stali všichni zúčastnění.

010203050709

Na prvním místě se umístil tým Staříci ve složení Marek Kerda, Lucie Draboňová, Jirka Demuth. Za své skvělé výkony si zaslouží velkou gratulaci. Pouze ve třech statečných prošli turnajem bez jediné prohry. Slezští Orli (Opava) získali v Hradci Králové stříbro a tým Covid-resistance složený ze studentů VUT Brno a UHK si odnesl bronz. Gratulujeme také  Anně Pavlicové, kapitánce týmu Slezští Orli, za dvojnásobnou výhru v soutěži individuálních dovedností -  ve střelbě za tři body a ve střelbě trestných hodů.

Pořadí týmů:
1. Staříci
2. Slezšti orli
3. Covid resistance
4. Anti-covid ballers
5. Dunkinstan
6. Potulní povaleči
7. Lehce udýchaní
8. All Stars

Ráda bych poděkovala všem podporovatelům akce: ČAUSu, JIpastu - který věnoval stylové medaile, pohár a věcné ceny, dále pak studentským asociacím mediků a farmaceutů.

Ohlasy a poděkování studentů najdete ve videu. Slezská univerzita Opava o nás napsala článek.

Text: Mgr. Kateřina Mahlerová
Fotografie: Katedra tělesné výchovy

© 2023 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS