Úspěšní studenti a sportovci na setkání s vedením fakulty

28.02.2019

Dne 26. února 2019 se v zasedací místnosti děkanátu Farmaceutické fakulty od 16 hodin uskutečnilo tradiční setkání vedení fakulty se studenty Farmacie a Zdravotnické bioanalytiky, kteří v minulém akademickém roce studovali s průměrem 1,00, případně dosáhli mimořádných sportovních výsledků.

IMG_9238IMG_9242IMG_9228

Setkání se letos zúčastnilo 17 studentů s daným studijním průměrem 1,00. Děkan fakulty, prof. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D. poděkoval studentům za jejich excelentní studijní výsledky a za úspěšnou reprezentaci naší fakulty a popřál všem mnoho dalších vynikajících výsledků. Všichni studenti obdrželi stipendium. Následovala krátká beseda o možnostech dalšího studia, které nabízí program ERASMUS+, popř. doktorské studium.

Text: prof. PharmDr. Martin Doležal, Ph.D.
Fotografie: prof. PharmDr. František Štaud, Ph.D.