Úspěšné jednání dalších studentů „vyslanců“ s řediteli středních škol

17.12.2019

Další naši studenti „vyslanci“ z druhého ročníku jednali s řediteli středních škol, kde předtím studovali. Dostalo se jim vřelého přijetí a setkali se zájmem o informace, týkající se naší fakulty a možností studia. Také díky nim řada škol získala statut Fakultní školy Farmaceutické fakulty UK nebo spolupracující s naší fakultou.

Studenti vyslanci

Za tuto významnou pomoc děkuji jmenovitě Natálii Žídkové, Klaudii Huličiarové, Elišce Cejnarové, Kateřině Kejvalové a Filipu Bařinkovi.

Vedle studentských prezentací se jedná o velmi významnou aktivitu, která přispívá k informovanosti středních škol a k atrahování zájemců o studium na naší fakultě. Kteří další studenti dokáží pomoci naší fakultě?

Text a fotografie: doc. PharmDr. Miloslav Hronek, Ph.D.