Úspěch našich studentů v tanci

28.05.2019

Skupina „Možná white coat“, složená ze studentů farmacie a medicíny, reprezentovala Univerzitu Karlovu. Nejprve to bylo v sobotu 4. 5. 2019 na mistrovství Čech v Chomutově, kde obsadila čtvrté místo s postupem na MČR.

Tanečníci věnovali hodně času trénování a vyrazili na Mistrovství České republiky CDO Grand finále - ART, které se konalo v pátek 24. 5. 2019 v Průmyslovém paláci v Praze. Soutěžilo se na třech velkých tanečních plochách zároveň a atmosféra byla úžasná. Naše skupina v disciplíně Couple Dance – Extraliga – párové – dospělí s formací „Ledové království“ vybojovala 1. místo! Gratulujeme!

Skupina „Možná white coat“

Text: Mgr. Jiří Bezouška