Úspěch naší studentky - a to nejen na poli vědy

11.06.2019

V sobotu 8. 6. 2019 se uskutečnilo Mistrovství České republiky ESCALATE BEST DANCE GROUP 2019 ve Sportovní hale Slavia v Praze. Celé mistrovství doprovázel slovem známý moderátor Evropy 2 Ondřej Vodný.

Naše studentka doktorského studia Bioanalytická chemie Mgr. Andrea Vernerová se zúčastnila této události jako choreografka svých svěřenců ze skupiny T-bass Pardubice, kde působí jako lektorka tance. Podařilo se jim získat titul Mistr ČR ve své kategorii profi show-hip hop (ze 3 týmů), a dokonce také titul Absolutního vítěze v kategorii baby (děti 3-8 let) ze všech 32 týmů, které v této kategorii vystoupily.

Úspěch naší studentky – a to nejen na poli vědy

Mgr. Andrea Vernerová se také zúčastnila Mistrovství ČR ve své kategorii dospělý-profi show hip hop, kde získala titul Vicemistr ČR.

Záznam jedné z nejprestižnějších tanečních akcí v České republice bude vysílán na ČT Sport 22. 6. a 29. 6. 2019.

Gratulujeme!

Text: doc. RNDr.  Lenka Kujovská Krčmová, PhD.
Fotografie: Mgr. Andrea Vernerová