Pozvánka na XLVIII. Farmaceutický ples, 8. března 2019

21.01.2019

PlakátSpolek českých studentů farmacie si Vás dovoluje pozvat na XLVIII. Farmaceutický ples, který se bude konat v pátek 8. března 2019. V letošním roce se bude ples poprvé konat v prostorách Petrof Gallery v Hradci Králové, která bude návštěvníkům otevřena od 19:00. Program plesu následně začne v 20:00.

Těšit se můžete na hudební skupinu No Headache!, která vás provede celým večerem. Nepřijdete však ani o vystoupení fakultního jazzového tělesa DiJazzTiva. Chybět nebudou již tradiční vystoupení studentů Farmaceutické a Lékařské fakulty pod vedením Mg. Bezouškové. Pro všechny návštěvníky bude připravena bohatá tombola.

Podrobný program večera stejně jako aktuální informace k plesu najdete na facebookové události.

I v letošním roce probíhá předprodej lístků po internetu. Lístky si můžete objednat pomocí tohoto formuláře.

Cena lístků:

• Sezení – 350 Kč v online předprodeji (370 Kč běžná cena)
  • Stání – 300 Kč v online předprodeji (320 Kč běžná cena)
  • Členové SČSF, zaměstanci FaF a postgraduální studenti mají všechny ceny dále zlevněny o 50 Kč.

Velmi se těšíme na vaši účast na největší společenské události naší fakulty.

Autor textu: Josef Kunrt, Spolek českých studentů farmacie