Děkanské žezlo Farmaceutické fakulty bude vystaveno v Turnově

02.04.2019

Děkanské žezlo Farmaceutické fakulty Univerzity KarlovyMuzeum Českého ráje v Turnově pořádá ke 100. výročí narození Jozefa Soukupa, glyptika, šperkaře, medailéra a skláře, výstavu jeho prací.

Součástí výstavy je i děkanské žezlo Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, které Jozef Soukup vytvořil v letech 1982 – 1983.

Srdečně Vás zveme na vernisáž výstavy, která se koná ve čtvrtek 11. dubna 2019 od 17 hodin v Klenotnici muzea. Výstava z díla klasika moderní české glyptiky a šperku tak bude nepochybně jedním z vrcholů letošní výstavní sezóny.

Výstava potrvá do 19. května 2019.

Muzeum Českého ráje v Turnově je otevřeno denně kromě pondělí od 9:00 do 17:00 hodin.

Více informací na webu www.muzeum-turnov.cz