Vedení fakulty se setkalo s úspěšnými studenty a sportovci

27.02.2018

Dne 26. února 2018 se v zasedací místnosti děkanátu fakulty od 16 hodin uskutečnilo setkání vedení fakulty se studenty Farmacie a Zdravotnické bioanalytiky, kteří v minulém akademickém roce studovali s průměrem 1,00, případně dosáhli mimořádných sportovních výsledků.

BBB_6988BBB_6995BBB_6996BBB_7000BBB_7002BBB_7004

Setkaní se zúčastnilo 10 studentů s daným studijním průměrem 1,00 a 3 studenti s vynikajícími sportovními úspěchy. Děkan fakulty, prof. PharmDr. Tomáš Šimůnek, Ph.D. jim poděkoval za excelentní studijní výsledky a za úspěšnou reprezentaci naší fakulty. Všichni studenti také obdrželi stipendium. Ostatní studenti, kteří byli pozváni, se děkanovi fakulty omluvili.

Studenti, kteří dosáhli prospěchový průměr 1,00

Audrlická Pavla
Babinská Agáta
Domecký Petr
Jirsová Růžena
Kladivová Andrea
Lalinská Anežka
Lipovská Kamila
Nemčíková Lenka
Pidaný Filip
Sedláková Jana
Sidorová Kristína
Ungerová Lucie

Studenti ocenění za vynikající sportovní výsledky

Brieslingerová Lenka
Čermáková Veronika
Faschingbauer Jakub
Halodová Veronika
Hrušková Anna
Kreibichová Michaela
Uher Martin
Zubatá Karolína

Text: prof. PharmDr. František Štaud, Ph.D.
Fotografie: Mgr. Sylva Novotná