Tisíc kilometrů za basketbalovým vítězstvím do Delftu

28.05.2018

O tomto víkendu (26. – 27. 5. 2018) pořádala Delft University of Technology v Nizozemsku turnaj mix týmů v basketbalu. Naše družstvo složené ze studentek a studentů Farmaceutické fakulty a Lékařské fakulty UK zde startovalo již potřetí a tentokrát to byla cesta za celkovým vítězstvím v turnaji.

Všichni členové naší výpravy se předvedli ve skvělé formě a předváděli velmi pohledný basketbal, kde se prolínala výborná kombinační hra s vysokou efektivitou střelby. V průběhu turnaje byl náš tým jen jednou poražen, ale i tuto porážku odčinil vítězstvím nad stejným soupeřem v semifinále. Finálový zápas byl velmi dramatický, naše družstvo neustále dohánělo ztrátu, nicméně v koncovce zápasu se podařilo několika úspěšnými tříbodovými střelami děvčat skóre otočit a o 5 bodů zvítězit.

Náš vítězný tým těsně po finále

Na snímku náš vítězný tým těsně po finále.

 

Text a fotografie: Mgr. Jindřich Křoustek

© 2020 Univerzita Karlova, Farmaceutická fakulta v Hradci Králové | O webu a cookies | Kentico CMS