Pozvánka na Zahradnické trhy v Kuksu

13.04.2018

Zveme vás na Zahradnické trhy v Kuksu, které pořádá České farmaceutické muzeum ve spolupráci s NKP hospitál Kuks a obcí Kuks. Akce se koná 27. dubna (od 12 do 18 hodin), 28. dubna (od 9 do 18 hodin) a 29. dubna 2018 (od 9 do 16 hodin) na nádvoří Hospitálu Kuks.

Zahradnické trhy nabídnou široký sortiment balkónových i zahradních rostlin, ovocných stromků, keřů, skalniček a doplňkového tematického zboží. Akce bude doplněna přednáškami odborníků z kateder farmaceutické botaniky a farmakognozie Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové na témata sběru, zpracování a využití léčivých rostlin, účinků koření na lidské tělo a o léčivých rostlinách třetího tisíciletí. V neděli 29. 4. od 14:00 vystoupí v kostele Nejsvětější Trojice Smíšený pěvecký sbor Záboj ze Dvora Králové nad Labem s hosty. Projděte si celý Tematický doprovodný program.

V sobotu a neděli je zajištěna mimořádná vlaková doprava. Více informací na www.ceska-apatyka.cz

Plakát