Pozvánka na XLVII. Farmaceutický ples

26.01.2018

PlakátSpolek českých studentů farmacie si Vás dovoluje pozvat na XLVII. Farmaceutický ples, který se bude konat v pátek 23. února 2018 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Kongresové centrum bude otevřeno od 19:00, program plesu začíná ve 20:00.

Těšit se můžete na živou kapelu na velkém sále, kde proběhne i vystoupení fakultního jazzového tělesa DiJazzTivy. Na malém sále pro Vás bude po celý večer hrát DJ. Chybět nebudou ani vystoupení studentů Farmaceutické a Lékařské fakulty pod vedením Mgr. Bezouškové, ani bohatá tombola. O půlnoci pak pro Vás bude připraveno překvapení. O podrobném programu večera budete včas informováni na stránce facebookové události.

Letos byl zahájen i předprodej lístků po internetu, kdy si své lístky můžete objednat a zaplatit v tomto formuláři. V internetovém předprodeji jsou ceny o 20 Kč nižší než v rezervačním systému, který bude otevřen v únoru, a na místě v den konání plesu.

Cena lístků:

• Velký sál - 300 Kč (v online předprodeji) a 320 Kč (běžná cena)
  • Malý sál - 250 Kč (v online předprodeji) a 270 Kč (běžná cena)
  • Členové SČSF, zaměstnanci FaF a postgraduální studenti mají všechny ceny dále zlevněny o 50 Kč.

Velice se těšíme na Vaší účast na hlavní farmaceutické společenské akci tohoto roku.

Autor textu: Jiří Doubek, Spolek českých studentů farmacie