Pozvánka na Školu hmotnostní spektrometrie, 10. – 14. 9. 2018

Milí příznivci hmotnostní spektrometrie,

je nám velkým potěšením vás pozvat na letošní ročník Školy hmotnostní spektrometrie, který je v pořadí již devatenáctým, a uskuteční se ve dnech 10. – 14. září 2018 v hotelu Horal ve Špindlerově Mlýně. Jedním z partnerů je i projekt Farmaceutické fakulty UK „Vytvoření expertního týmu pro pokročilý výzkum v separačních vědách (STARSS)“.

Pozvánka

Odborný program tohoto ročníku Školy bude zaměřen na spojení hmotnostní spektrometrie se separačními technikami pod heslem:“ VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE“. Budeme se věnovat různým typům chromatografie - kapalinové, plynové a superkritické, a jejich spojení s hmotnostní spektrometrií a nevynecháme ani kapilární elektroforézu. Novinkou letošního ročníku Školy hmotnostní spektrometrie jsou prakticky zaměřené krátké kurzy, které budou probíhat 9. – 10. září 2018. Vybrali jsme pro vás dvě aktuální témata se zaměřením na Troubleshooting v LC-MS a Workflow v metabolomice.

Registrace probíhá výhradně online na webových stránkách www.skolams.cz, které budou průběžně doplňovány a aktualizovány. Věříme, že připravovaný program bude atraktivní pro nováčky i pokročilé, a že letošní ročník Školy bude opět skvělým místem pro předávání znalostí, zkušeností a navazování kontaktů.

Těšíme se na viděnou ve Špindlerově Mlýně!

Za organizační tým,

Doc. PharmDr. Lucie Nováková, Ph.D.