Informační den Univerzity Karlovy, 10. 11. 2018, Praha

Datum zveřejnění: 01.11.2018

Uvažujete o studiu na UK? Přemýšlíte, který program si vybrat? Informační den je vynikající příležitostí, jak se dozvědět vše podstatné. Koná se 10. listopadu 2018 v areálu Albertov v Praze.

Zástupci všech 17 fakult UK budou připraveni odpovědět na vaše dotazy. Na tematických přednáškách zjistíte, jak úspěšně zvládnout všechna úskalí příjímacího řízení.

Důležité informace získají také studenti se speciálními potřebami. Jaké jsou možnosti studia v zahraničí? Odpověď na tuto i jiné otázky přinese doprovodný program. Připraveno je posezení ve studentské kavárně se současnými studenty – prozradí vám i to, co v brožurách nenajdete.

Více inforamcí na webu www.informacniden.cuni.cz