Volejbalistky Farmaceutické a Lékařské fakulty UK na turnaji v Plzni

11.04.2017

Volejbalový tým studentek obou královéhradeckých fakult Univerzity Karlovy se 10. 4. 2017 v Plzni zúčastnil kvalifikačního turnaje na České akademické hry (www.ceskeakademickehry.cz) ve volejbalu žen. Po velmi solidním výkonu děvčatům unikl postup do finálové skupiny. V zápase o páté místo pak zvítězily nad UJEP z Ústí nad Labem po velmi dramatickém boji 2:1.

Volejbalistky Farmaceutické a Lékařské fakulty UK na turnaji v Plzni

Kvalifikace tak byla spíše přípravou na účast týmu na vysokoškolském sportovním podniku EuroMilano 2017, který se uskuteční na přelomu dubna a května. Zde se děvčata utkají s univerzitními týmy z celé Evropy. Držíme našim volejbalistkám pěsti.

Text a fotografie: Mgr. Jindřich Křoustek