Teva má na fakultě své logo

18.05.2017

Dne 16. května 2017 proběhla ve vestibulu fakulty malá a nenápadná slavnost. I když pro fakultu měla význam relativně velký, neboť právě při ní měla fakulta možnost vyjádřit svou vděčnost firmě Teva za její pomoc při výuce i při rozvoji fakulty.

Firma Teva již řadu let poskytuje stipendia pro naše nejlepší absolventy, umožňuje exkurzi do objektů, do kterých se běžný návštěvník nedostane, zajišťuje výuku v rámci předmětů zabývajících se farmaceutickým průmyslem a pomáhá jednotlivým katedrám obměňovat zastaralé učební pomůcky.

Proto byla odhalena deska s logem firmy Teva, aby si jak zaměstnanci, tak také studenti uvědomili, že v této firmě má fakulta silného a ochotného partnera.

f1f2f3

Text: Prof. PharmDr. Alexandr Hrabálek, CSc.
Fotografie: Mgr. Sylva Novotná