Tenisové kurty v Zámostí otevřeny pro veřejnost

10.03.2017

Tenis Hradec KrálovéOd poloviny dubna 2017 zveme všechny zájemce o tenis do Tenisového areálu Univerzity Karlovy v Hradci Králové - Malšovicích, kde jsou k dispozici čtyři antukové a jeden asfaltový kurt s tréninkovou zdí. Areál se nachází v klidném a příjemném prostředí obklopeném zelení. Hráči mohou využít nové šatny a sprchy. Před areálem je k dispozici zdarma několik parkovacích míst.

Veřejnosti nabízíme jak možnost jednorázového pronájmu kurtů, tak možnost objednat si výhodné předplatné na celou sezónu.

Areál je od letošního roku nově ve správě Katedry tělesné výchovy Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy. Bližší informace o areálu včetně rezervačního systému najdete na webu Tenisového areálu UK www.faf.cuni.cz/Tenis.