Přihlášku do doktorského (Ph.D.) studia je možné podat do 31. 8. 2017

09.06.2017

Bylo schváleno další přijímací řízení ke studiu v doktorských studijních programech na Farmaceutické fakultě Univerzity Karlovy, s možností studia již od října 2017. Přihlášky ke studiu lze podávat od 2. 7. 2017 do 31. 8. 2017. Všechny náležitosti přihlášky naleznete na stránce doktorského studia.

Pojďte studovat doktorský studijní program na Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy. Čeká tu na Vás tým špičkových odborníků, kteří Vám pomohou zapojit se do vědeckého dění téměř po celém světě. Vaše studium bude založeno na individuálně vedeném výzkumu a studiu. V rámci vědecké práce se budete moci začlenit do týmů, pracujících na slušně honorovaných projektech. Po úspěšném absolvování studia bude Vaše jméno zdobit prestižní titul Ph.D.

Podrobné informace